Заклади освіти Згурівської громади Броварського району готові до початку нового навчального року

Дата: 22.08.2023 11:30

21 серпня 2023 року моніторинговою групою Броварської районної військової адміністрації було проведено огляд закладів освіти Згурівської територіальної громади Броварського району.

У складі моніторингової групи – представники відділів гуманітарного розвитку, житлово-комунального господарства, цивільного захисту населення Броварської районної військової адміністрації, ДСНС, представники органів управління освітою Згурівської територіальної громади, Управління Держенергонагляду у Київській області.

Моніторинговою групою оглянуто  15 закладів освіти ( заклади загальної середньої та дошкільної освіти).  Особлива увага приділялася огляду укриттів закладів освіти та підготовці до початку опалювального сезону.

За результатами  роботи моніторингової групи Броварської районної військової адміністрації заклади освіти Згурівської територіальної громади Броварського району повністю готові до нового 2023/2024 навчального року.