Привітання начальника Броварської РВА Володимира Майбоженка з Днем Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2023 08:00

Вже 32 – й  рік майорить над вільною та незалежною Україною синьо-жовтий прапор, що є символом національної єдності, честі та гідності, українських традицій, історії та сьогодення.

Я переконаний, що тільки згуртованість і об’єднання зусиль влади та громадськості дасть нам змогу гідно відповісти на виклики сьогодення та забезпечити вихід України на нові рубежі економічного і соціального розвитку.

Патріоти своєї Батьківщини щодня віддають життя за мир та спокій на рідній землі, тож хай національна гордість та споконвічний козацький дух допоможуть нам вистояти та перемогти у священній боротьбі за незалежність.

Низько вклоняюся усім, хто вкладає у розвиток рідного краю працю та інтелект, хто боронить і захищає нашу державу від ворога, хто примножує її багатство і славу.

У цей святковий день зичу всім нам мудрості, патріотизму, взаємної шани та миру.

Не забуваймо, що справжніми творцями нашого сьогодення і нашого майбутнього є ми самі, і лише ми здатні збудувати процвітаючу і могутню країну, забезпечити гідне життя кожному жителю Броварщини та щасливе майбутнє нашим дітям.

Слава незламному українському народу!

Слава Україні!                    Героям слава!

З повагою,
начальник