ЦНАПи Київщини отримали 121 картридер ідентифікаційних карток

Дата: 23.08.2023 11:00
Кількість переглядів: 70

Фото без опису

ЦНАПи 10 громад Київської області отримали 121 зчитувач безконтактних ідентифікаційних карток. Про це повідомили в Департаменті економіки Київської обласної військової адміністрації.

Такі картридери дозволяють підключати ID-карту до комп’ютера для зчитування інформації та/або для запису інформації на таку картку. Це важливе нововведення, яке суттєво підвищить доступність, ефективність та інклюзивність державних послуг у ЦНАПах. Пристрої значно пришвидшать процедуру надання різних адміністративних послуг, наприклад: реєстрації місця проживання, народження і смерті, шлюбу та інших соціальних сервісів.

Зчитувачі безконтактних ідентифікаційних карток скоротять час оброблення запитів і забезпечать безперебійне обслуговування громадян, які потребують державних послуг.

Картридери біометричних документів були придбані та передані UNDP Ukraine / ПРООН в Україні в межах проєкту «EU4Recovery – розширення прав і можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) за фінансової підтримки Європейського Союзу та в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень