Власна справа: 23 представники Київщини стали переможцями програми мікрогрантів на старт або розвиток бізнесу

Дата: 23.08.2023 14:30
Кількість переглядів: 84

Фото без опису

Визначено чергових переможців урядової програми «Власна справа» в Київській області за підсумками тринадцятої хвилі подачі заяв, яка тривала з 17 по 30 липня. За результатами програми ухвалили 23 позитивні рішення, з урахуванням доопрацьованих заяв попередніх періодів. Про це повідомили в Департаменті економіки Київської ОВА.

Переможці отримають мікрогранти на загальну суму понад 4 млн грн. Передбачається, що вони створять 51 нове робоче місце.

Серед отримувачів грантів є підприємці з Бучанського, Білоцерківського, Фастівського, Обухівського та Броварського районів. Вони вже здійснюють або планують розпочати свою господарську діяльність переважно в таких видах:

  • гуртова/роздрібна торгівля та ремонт автотранспорту;
  • переробна промисловість;
  • тимчасове розміщення й організація харчування;
  • освіта.

Більшість із грантоотримувачів, які вже мають власний бізнес, – це фізичні особи-підприємці з досвідом роботи більше 1 року. Із них жінки складають 65%.

Усього з початку 2023 року в Київській області було прийнято 247 позитивних рішень на суму понад 57 млн грн, що передбачає створення 560 нових робочих місць.

Нагадуємо, що за грантовою програмою «Власна справа» українці можуть отримати мікрогрант від 50 до 250 тис. грн. Кошти можна витратити на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення. Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності. Обов’язковою умовою надання коштів є створення 1-2 робочих місць залежно від суми гранту.

Подати заяву за програмою урядового проєкту єРобота можна до 19 листопада 2023 року через портал Дія.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень