Бровари отримали гуманітарну допомогу від Global Empowerment Mission

Дата: 23.08.2023 17:00

23-го серпня 2023 року,  у модульному містечку переселенці, які через російську військову агресію були вимушені тимчасово переїхати в місто Бровари Київської області, отримали понад 160 продуктових наборів. Коробка розраховується на одну родину (5 осіб).

Гуманітарну допомогу забезпечили Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G. BUFFETT Foundation (HGBF), яку допомагають доставляти волонтери фонду GEM, за що Броварська районна адміністрація висловлює щиру подяку.

Налагоджуємо довготривалу співпрацю з надання допомоги жителям району та області на майбутнє, та від імені переселенців та представників Броварської громади висловлюємо подяку партнерам фонду Говарда Г. Баффетта (HGBF),  директору представництва GEM UA Андрію Негричу, Потравному Володимиру та Левітасу Артему.

Сьогодні весь світ об’єднався задля допомоги Україні. Завдяки роботі донорів, меценатів, волонтерів, навіть ті, які сильно постраждали від ворожого нападу агресора, забезпечені всім необхідним.