Огляд закладів освіти Великодимерської територіальної громади

Дата: 24.08.2023 13:30
Кількість переглядів: 74

22-23 серпня 2023 року моніторинговою групою Броварської районної військової адміністрації проведено огляд закладів освіти Великодимерської територіальної громади Броварського району; це 10 закладів загальної середньої освіти (4 ліцеї та 6 гімназій) із структурними підрозділами (дитячими садочками).

У новому 2023/2024 навчальному році пріоритетними залишаються питання створення безпечного освітнього середовища (укриття, запасні виходи) та забезпечення комфортних умов для учасників освітнього процесу й поліпшення якості освітньої діяльності закладів освіти територіальних громад Броварського району. За результатами роботи моніторингової групи Броварської районної військової адміністрації 9 закладів освіти Великодимерської територіальної громади готові до початку нового навчального року. В Бобрицькій гімназії ще тривають ремонтні роботи, які планують завершити 31 серпня. Також триває будівництво та облаштування цивільної споруди (укриття) Гоголівського ліцею, завершення якого планується 31 жовтня.