Щирі вітання!

Дата: 31.08.2023 08:00

31 серпня 2022 року свій День народження відзначає прекрасний господар, фахівець і порядна людина — Згурівський селищний голова Василь Цвик!

Завдяки такому харизматичному, відповідальному, дбайливому, зі стратегічним мисленням керівнику, як Ви, громада отримує можливості для розвитку і удосконалення. Не менш важливим, в тяжкий період наступу російських загарбників, стала злагоджена робота і комунікація місцевих виконавчих органів з силами тероборони та ЗСУ, що не дало можливості окупантам увійти на територію Згурівської громади.

Бажаємо Вам, шановний Василю Вікторовичу, міцного здоров’я, успіхів, наснаги та відданого служіння на благо Згурівської громади та Броварщини!

Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи!

колектив Броварської

районної військової адміністрації