Представники Броварської районної державної адміністрації відвідали Бобрицьку гімназію Великодимерської територіальної громади

Дата: 01.09.2023 14:00

Новий навчальний рік-це завжди свято!

Свято для дітей, котрі після тривалої перерви хочуть прийти в оновлені та сучасні заклади освіти. Для батьків, які хвилюються кожного року, наче вперше. Та, звичайно, для вчителів, котрі охоче зустрічають учнів, аби дарувати їм знання!

Цьогоріч більше 70 закладів загальної середньої освіти територіальних громад Броварського району радо відкрили свої двері для учнів!

1 вересня 2023 року представники Броварської районної державної (військової) адміністрації (начальник відділу гуманітарного розвитку - Білановська О. О. та головний спеціаліст відділу гуманітарного розвитку - Стужна В. В.) завітали до Бобрицької гімназії Великодимерської територіальної громади, де День знань проходив у формі фестивалю «OsvitaVoyage».

У програмі заходу-цікаві локації, майстер-класи, естафети та фоточелендж із врученням подарунків! Приємно відзначити, що місцева влада Великодимерської громади та керівництво закладу освіти робить усе для того, щоб забезпечити учнів якісними освітніми послугами. І хоча Бобрицька гімназія зазнала серйозних пошкоджень під час окупації, завдяки спільним зусиллям громади, із залученням грантових коштів, зараз заклад гостинно приймає своїх маленьких здобувачів освіти!

Це зовсім новий сучасний освітній простір, до якого повертаються діти, котрі надавали перевагу іншим навчальним закладам. Тож, вітаємо усіх з новим навчальним роком!

Бажаємо мирного неба, успіхів у починаннях, сміливості для всіх ідей, блискучих результатів і, звичайно, високих творчих польотів!