Аптечка самодопомоги: вправа «Прогулянка по колу»

Дата: 04.09.2023 12:00
Кількість переглядів: 127

Фото без опису

Є різні вправи і способи, які допомагають нам відволікатися від тривожних думок, але немає єдиного правильного способу для всіх. Хтось починає прибирати, хтось танцює, а хтось іде дихати повітрям. Ми відпускаємо важкі думки в русі.

Але що робити, якщо саме зараз немає можливості піти в парк чи на спортмайданчик? Щоб вгамувати внутрішню тривогу, зробіть паузу та пригадайте ще одну просту вправу з Аптечки самодопомоги, в якій зібрані прості вправи для заспокоєння та поради для стійкості всім, хто відчуває емоційне спустошення, втому, напругу в тілі, паніку, злість, сум, – «Прогулянка по колу».

  • Щоб прогнати тривожність та зібратися з думками, походіть кілька хвилин по колу. Відкладіть свої справи, знайдіть вільну кімнату чи трохи простору для ходіння і почніть повільно крокувати колами.
  • При цьому подумки чи вголос повторюйте заспокійливу мантру. Наприклад: «Я вдома. Я в безпеці. Мої близькі теж. Я роблю все, що в моїх силах. Я зможу подолати всі труднощі».
  • Придумайте власну мантру, і нехай вона прожене саме ті думки, які вас непокоять. Ходіть колами, доки не відчуєте, як приходить спокій.

Більше інформації про техніки заспокоєння у стресових ситуаціях – та багато корисного щодо ментального здоров’я – дізнавайтеся тут: http://howareu.com

Комунікаційна кампанія Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською, реалізується завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт. Зміст матеріалів кампанії є винятковою відповідальністю ГО «Безбар’єрність» i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Сприяння у виготовленні та поширенні інформаційно-просвітницьких матеріалів надали Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), рекламний холдинг Megapolis, благодійний фонд BGV.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень