Вітання з нагоди Дня фізичної культури та спорту

Дата: 05.09.2023 16:00

05 вересня 2023 року у приміщенні Броварської районної державної адміністрації, Управлінням молоді та спорту Київської обласної державної (військової) адміністрації,  було проведено розширену тематичну нараду.

Учасники заходу обговорили основні засади реалізації державної політики у сфері фізичної культури та спорту.
Також проаналізували місцевий рівень в умовах правового режиму воєнного стану та децетралізації, з метою організації більш ефективної роботи.

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Україні, подяками від Управління молоді та спорту КОДА, були нагороджені працівники сфери фізичної культури та спорту, тренери та спортсмени територіальних громад Броварського району.

Захід організовано та проведено за участі керівників відділів фізичної культури та спорту, працівників відділу гуманітарного розвитку Броварської РДА, директорів ДЮСШ, «Спорт для всіх», координаторів проєкту «Активні парки», амбасадорів НУШ та вчителів фізичної культури.