У Київській ОВА обговорили охорону праці в сільському господарстві під час війни

Дата: 07.09.2023 09:00
Кількість переглядів: 161

Фото без опису

У Київській ОВА відбулася робоча нарада щодо актуальних питань охорони праці в сільському господарстві під час дії воєнного стану. У нараді взяли участь голова Київської ОДА Руслан Кравченко, заступник голови КОДА Микола Бойко, начальниця Управління агропромислового розвитку Ліна Щуревич, представники сільськогосподарських підприємств Київщини, представники районних адміністрацій та Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

Під час заходу учасники наради окреслили нагальні питання роботи аграріїв під час війни. Заслухали представників Центрального міжрегіонального управління з питань праці щодо проведення важких робіт, робіт зі шкідливими чи небезпечними умовами праці та визначення критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику у сферах охорони праці. 

Також обговорили дозволи на проведення робіт, порядок їх отримання та проведення медичних оглядів працівників під час дії воєнного стану. 

Окремим пунктом провели дискусію з питань здійснення перевірок дотримання вимог охорони праці в умовах війни та права й обов’язки суб’єктів господарювання під час таких перевірок. Крім того, поспілкувалися щодо оптимізації фонду оплати праці в сільському господарстві. 

На завершення наради аграрії Київщини отримали нагороди за вагомий внесок у продовольчу безпеку пристоличного регіону та надання благодійної й гуманітарної підтримки населенню.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень