Прем’єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен відвідала Київщину

Дата: 07.09.2023 11:00

6 вересня в Київській області з візитом побувала Прем’єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен. Поїздкою регіоном її супроводжували Генеральний прокурор України Андрій Костін та голова Київської обласної державної адміністрації Руслан Кравченко.

Учасники делегації відвідали храм Святого Апостола Андрія Первозванного в Бучі. Саме територія храму стала місцем масового поховання містян, вбитих і закатованих окупантами. Пані Фредеріксен розповіли про злочини, які скоїли російські військові під час окупації Київщини.

«Розповідати про жахи, які там творилися, важливо. Світ не повинен забувати про ці злочини. Вдячні європейським партнерам за допомогу у відстоюванні незалежності та суверенітету України. Цінуємо зусилля Данії в питанні відбудови України. Безцінною є підтримка українських громадян, які знайшли прихисток у Данії! Відчуваємо надійне плече європейського співтовариства», – наголосив Руслан Кравченко.