Перша леді Литовської Республіки Діана Наусєдєнє побувала в модульному містечку в Бородянці

Дата: 07.09.2023 16:00

Бородянську територіальну громаду відвідала перша леді Литовської Республіки Діана Наусєдєнє. Поїздкою регіоном її супроводжували Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Вальдемарас Сарапінас, заступниця голови Київської обласної державної адміністрації Леся Карнаух та Бородянський селищний голова Олександр Сахарук.

У рамках візиту учасники делегації відвідали модульне містечко для тимчасового проживання громадян, які втратили житло внаслідок російської агресії. Пані Діана Наусєдєнє оглянула містечко та поспілкувалася з його мешканцями.

Нагадаємо, що модульне містечко було встановлене в Бородянці за сприяння Уряду Литви. Тимчасове житло розраховане на розміщення 36 родин. Воно укомплектоване меблями та технікою і має все необхідне для комфортного проживання тих, хто втратив домівки внаслідок російської військової агресії.