Оголошено ІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Дата: 14.09.2023 12:00

Навчально-науковий інститут права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова у вересні-грудні 2023 року проводить Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики».

Метою конкурсу є створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої діяльності студентів, молодих вчених, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи.

До участі в конкурсі запрошують студентів (курсантів), молодих вчених віком до 35 років, активних та амбітних, молодих і креативних, які цікавляться питаннями молодіжної та сімейної політики, мають ідеї чи пропозиції щодо удосконалення державної політики в різних сферах. Наукові напрями (секції) конкурсу цього року для такі:

• національно-патріотичне виховання в Україні: стан та перспективи;
  • молодіжне підприємництво, зайнятість молоді;
  • молодіжна участь і молодіжна робота в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення;
  • правова культура, формування правосвідомості сучасної української молоді;
  • механізм реалізації молодіжної політики в умовах децентралізації;
  • формування культури здорового способу життя молоді;
  • молода сім’я в Україні: виклики сучасності та нові цінності;
  • розвиток молодіжного волонтерського руху;
  • вплив епідемії COVID-19 на сфери життя молоді.

Наукові роботи мають бути пошуковими за своїм характером, не мати нагород МАН України та органів державної влади, інших конкурсів.

Конкурс проводиться у два етапи:

1. Рецензування робіт.
  2. Проведення підсумкової науково-практичної конференції.

Роботи приймають до 13 листопада у паперовому або електронному вигляді. Рецензування робіт здійснюватимуть до 27 листопада, а в грудні проведуть підсумкову конференцію та визначать переможців і призерів.

Умови участі в Конкурсі та вимоги до наукових робіт за посиланням.