На Київщині удосконалюють механізми працевлаштування ВПО та покращують розвиток релокованого бізнесу

Дата: 14.09.2023 13:00
Кількість переглядів: 81

Фото без опису

У Київській області вдосконалюють механізми працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та покращують розвиток релокованого бізнесу. Про це йшлося на засіданні робочої групи з питань працевлаштування та професійної орієнтації внутрішньо переміщених осіб Координаційного центру підтримки цивільного населення при Київській обласній державній адміністрації. Захід відбувся під головуванням заступника голови КОДА Сергія Білецького. 

У пристоличному регіоні розширять інформування представників релокованого бізнесу щодо грантових програм та можливостей для відновлення і розвитку власної справи від держави й міжнародних партнерів. Адже підприємства, зареєстровані на території Київщини, є важливими для підтримання рівня економіки в області. Тому наразі опрацьовується питання організації та проведення навчального курсу для підприємців-початківців та охочих започаткувати власну справу в рамках виконання Комплексної програми «Конкурентоспроможна Київщина» на 2022-2024 роки.

Члени робочої групи також розглянули динаміку ринку праці Київщини в частині працевлаштування та надання профорієнтаційних послуг внутрішньо переміщеним особам у 2023 році. Як повідомляли раніше, з початку повномасштабного вторгнення такими послугами скористалися 5,4 тисячі ВПО.

Серед ініціатив для заохочення до офіційного працевлаштування ВПО – залучення до роз’яснення внутрішньо переміщених осіб, які на власному досвіді розповідатимуть про його можливості та переваги оформлення трудових договорів.

До складу робочої групи з питань працевлаштування ВПО при Київській ОДА входять представники підрозділів КОДА, Київського обласного центру зайнятості, місцевих органів влади та представники ВПО, які проживають на території

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень