Успішна реалізація проєкту «Людський вимір» від Міжнародної організації з міграції

Дата: 15.09.2023 08:00

У рамках проєкту «Людський вимір – інклюзивні дані для стабільності та розвитку», який впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади, Броварська міська територіальна громада отримає обладнання для облаштування інтерактивного інклюзивного простору.

Після успішного проходження серії навчальних тренінгів 30 представників громади спільно розробили проєкт «Створення інтерактивного інклюзивного простору в громаді для різних категорій населення у парку культури та відпочинку міста Бровари», що буде реалізовано із залученням таких активностей: створення локацій для спільного дозвілля дітей з особливими освітніми потребами (ООП) та їхніх батьків, в тому числі ВПО, встановлення екологічної огорожі для безпечного перебування дітей на території майданчика, проведення серії заходів для всебічного розвитку дітей із залученням спеціалістів, тощо.

Для визначення потреб нашої громади було проведено опитування завдяки отриманій в рамках проєкту технічній допомозі у вигляді 1 ноутбука та 8 планшетів із програмним забезпеченням.

Впровадження даного проєкту дозволить розширити функціональні можливості наявного інклюзивного майданчика та забезпечити належний рівень фізичного, освітнього розвитку та соціалізації дітей з ООП та їх батьків.

Візія щасливого майбутнього – створення комфортного простору для кожного!»

🔵Також у Телеграм https://t.me/brovarycitycouncil