17 вересня в Україні відзначають День рятівника

Дата: 15.09.2023 14:30

Це професійне свято людей, які кожного дня ризикують своїм життям, рятуючи життя іншим.

З початком повномасштабного вторгнення саме рятувальники стали щитом та надійною опорою населенню, нарівні з військовими робили все можливе, аби евакуювати людей з окупованих територій, доставити гуманітарну допомогу, допомогти, врятувати, зберегти найцінніше – життя людини.

Напередодні свята рятівників Броварського районного підрозділу ДСНС щиро вітали представники міської , районної влади та голова Броварської районної державної адміністрації.

За самовідданість та бездоганне служіння українському народові, високий професіоналізм, героїзм та мужність, проявлені під час виконання урядових завдань та з нагоди Дня рятівника , голова Броварської районної державної адміністрації Володимир Майбоженко нагородив окремих працівників Броварського РУ ГУ ДСНС нагрудним знаком - Відзнакою голови Броварської районної державної адміністрації, почесними грамотами, подяками та цінними подарунками.

,