Фінансові можливості для підприємців Київщини у вересні

Дата: 19.09.2023 14:00

Департамент економіки Київської обласної державної адміністрації пропонує низку вересневих грантів для підтримки малого та середнього бізнесу.

Грант українським переробним малим та середнім підприємствам.

Отримати фінансову допомогу можуть підприємства переробної промисловості, крім підприємств, які працюють у сфері виробництва алкогольних напоїв, тютюнових виробів, коксу та продуктів переробки нафти, хімічних речовин і хімічної продукції, фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів, поліграфічної діяльності, ремонту і монтажу машин та устаткування, в медичній сфері, а також підприємств, що виробляють будь-яку продукцію, яка може розглядатись як зброя, боєприпаси чи продукція подвійного призначення.

Сума грантів складає від 75 000 до 100 000 доларів США.

Заявки приймають у два етапи (концепція/короткий опис та повна грантова заява) та лише в електронній формі шляхом заповнення аплікації на платформі SUBMITTABLE.

Подання та розгляд заявок відбудуться тричі:

1. до 15 серпня (розглянуті в серпні);
  2. до 15 жовтня (розглядатимуть протягом жовтня);
  3. до 15 грудня (розглядатимуть у грудні).

Детальніше про цю можливість – за посиланням.

Грант від урядової програми єРобота.

Уряд розширює програму єРобота та запускає три нові грантові програми для ветеранів. Захисники і захисниці, які мають бажання займатися підприємництвом або розвивати вже існуючий бізнес після повернення до цивільного життя, зможуть отримати фінансову допомогу. Також другий із подружжя захисника зможе отримати грант на розвиток сімейного бізнесу.

Учасники бойових дій або їхні партнери можуть подати заяву на отримання одного із грантів:

• 250 000 грн – подати заявку можуть лише ветерани;
  • 500 000 грн – чоловік або дружина учасника чи учасниці бойових дій;
  • 1 000 000 грн – подати заявку може ветеран, який є фізичною особою-підприємцем не менше 3 років.

При отриманні грантів на суму 500 000 грн та 1 000 000 грн програма єРобота покриває 70% вартості проєкту, решту 30% – сам отримувач.

Обов’язковою умовою надання грантів є створення нових робочих місць.

Заявки прийматимуть до 19 листопада, заповнити форму можна тут.

Благодійний фонд «МХП – громаді» спільно з Kurator оголошують конкурс «Роби своє» для підтримки бізнесу, який постраждав від війни.

Мета проєкту – підтримка сталого розвитку підприємництва у сфері громадського харчування як відповідь на негативні економічні наслідки війни в Україні.

У конкурсі можуть взяти участь підприємці, які:

• прагнуть відновити втрачений або пошкоджений бізнес у сфері громадського харчування;
  • військові, які повернулись і готові продовжити працювати у сфері громадського харчування;
  • евакуювалися з гарячих точок і прагнуть розпочати бізнес у сфері громадського харчування на новому місці.

Прийом заяв розпочнеться 22 вересня. Деталі – за посиланням.

Більше грантових можливостей шукайте тут.