Щирі вітання!

Дата: 26.09.2023 08:00

Броварська районна державна адміністрація щиро вітає колегу, справжнього фахівця своєї справи, чудову жінку, Почесного громадянина Броварського району, начальника управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації
Ларису Яіцьку з Днем народження!

Шановна Ларисо Петрівно, дякуємо Вам за багаторічну, сумлінну працю, доброту, щирість, значний внесок у сферу соціального захисту нашого району, підтримку стабільності у суспільстві та запобіганню соціальної напруженості.

Бажаємо Вам, щоб у Вашому житті було якомога більше світлих днів, щоб поруч з Вами завжди знаходилися люблячі і гідні люди.

Ми впевнені у тому, що Ваші чарівність, професіоналізм і наполегливість й надалі будуть приносити Вам заслужені перемоги в досягненні поставлених цілей.

Міцного Вам здоров’я, жіночого щастя, невичерпної енергії та тепла.
Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.

Хай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Зі святом!

З повагою,