Шановні освітяни Броварського району!

Дата: 27.09.2023 08:00

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем працівників освіти!

Саме на Ваші плечі лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, а, отже, Ви фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави.

У такий непростий для України час, в умовах повномасштабної війни, коли до звичних підручників та зошитів додалися Google-класи та Zoom-уроки, Ви продовжуєте запалювати іскру знань в своїх учнях.

Саме Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Щиро висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, великий талант та покликання — сіяти мудрість і знання, любов до дітей і рідного краю.

Зичу Вам, дорогі педагоги, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення і людського щастя!

Низький Вам уклін за самовіддану працю, невтомний творчий пошук, добро і щедрість душі! Нехай ваші серця завжди будуть сповнені радістю та світлом!

Зокрема, Вітаю з професійним святом працівників відділу гуманітарного розвитку Броварської райдержадміністрації, на чолі з Ольгою Білановською.

Хай завжди щедрою буде освітянська нива, а успіх буде супутником в усіх Ваших починаннях!

Зі святом Вас, шановні!

З повагою,

голова Броварської районної

державної адміністрації                                          Володимир МАЙБОЖЕНКО