У Київській ОВА розробили рекомендації щодо особливих вимог до планування безбар’єрності під час відбудови

Дата: 26.09.2023 11:30
Кількість переглядів: 41

Департамент містобудування та архітектури Київської обласної військової адміністрації спільно з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України, Спілкою громадських організацій осіб з інвалідністю Києва та громадською спілкою «Ліга сильних» розробив Методичні рекомендації щодо особливих вимог до планування безбар’єрності під час відбудови (капітального ремонту та реконструкції чи нового будівництва) багатоквартирних будинків.

Бар’єри – це перепони, які заважають різним людям отримувати доступ до рівних можливостей і як наслідок – повністю реалізовувати свій потенціал та забезпечувати потреби. Часто бар’єри створюють самі люди через незнання, стереотипи й упередження, що спричиняє неправильний та незручний дизайн, дискримінаційні процедури і негативне ставлення.

Під час неодноразових консультативних зустрічей фахівців Департаменту містобудування та архітектури КОВА з архітекторами-проєктувальниками об’єктів відбудови з’явилася ідея створити короткий перелік рекомендацій для облаштування безбар’єрного доступу до житла, зокрема квартир.

Урахування цих рекомендацій допоможе не просто відновити будинок, яким він був до руйнування, а зробити його комфортним для проживання всіх груп населення. Відповідно до вимог безбар’єрності багатоквартирні житлові об’єкти мають бути пристосовані та зручні для будь-яких груп населення.

Ознайомитися з повним переліком рекомендацій можна тут.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень