«Броварщина – освіта майбутнього»

Дата: 27.09.2023 15:00
Кількість переглядів: 67

В Україні офіційно День працівників освіти відзначається в першу неділю жовтня. Святкова дата завжди випадає на вихідний день і тому привітання освітяни, зазвичай, приймають напередодні.

27 вересня 2023 року  у Центрі позашкільної роботи «Мрія» Баришівської громади відбувся районний захід «Броварщина – освіта майбутнього» , на якому зібралась уся освітянська родина Броварського району.

Свято обєднало працівників освіти та фізичного виховання району.

Учасників заходу привітали керівники Броварської районної державної адміністрації та Броварської районної ради.

У своїх виступах вони зазначили, що професія вчителя в усі часи була і залишається поважною, відповідальною та надзвичайно важливою. Адже саме вона закладає підвалини особистості кожного з нас, вводить у неосяжний світ знань. Досягаючи життєвих чи професійних перемог, ми завжди завдячуємо тим, хто нас навчав. Саме завдяки їх сумлінній і наполегливій праці, здобутки в освіті району сягають неймовірних висот.

З нагоди свята, кращі із кращих освітян були нагороджені Відзнакою голови Броварської райдержадміністрації, Почесними грамотами, Подяками і цінними подарунками від Броварської районної державної адміністрації та Броварської районної ради.

Захід супроводжувався музичними і танцювальними номерами від  народного аматорського ансамблю сучасного бального танцю «Юність», зразкового ансамблю сучасного танцю «Карнавал». Зокрема, для всіх присутніх "Малюнок піском" виконувала керівник студії образотворчого та декоративно – прикладного мистецтва «Палітра» ЦПР «Мрія» - Ольга Хоменко. Цирковий номер «Еквелібр на котушках» виконував артист циркового жанру, учень ОЗО «Баришівського ліцею» Нікіта Яременко.

Зі святом!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень