На Київщині триває активне впровадження реформи шкільного харчування

Дата: 28.09.2023 12:00
Кількість переглядів: 119

Фото без опису

Протягом серпня-вересня на базі кулінарних хабів Бориспільського професійного ліцею та Білоцерківського вищого професійного училища будівництва та сервісу відбулися навчання працівників харчоблоків, дієтсестер закладів дошкільної та загальної середньої освіти громад Київщини. Заходи здійснили у рамках реалізації в області Стратегії реформування шкільного харчування. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Навчання пройшли понад 120 учасників команд змін Зазимської, Калитянської, Ташанської, Тетіївської та Сквирської територіальних громад.

Крім того, у вересні за ініціативи громадської організації «Національна асоціація громадського харчування» відбулося навчання тренерів агентів змін пристоличного регіону, які здійснюватимуть подальше підвищення кваліфікації кухарського персоналу шкільних їдалень. 12 майстрів професійного навчання профтехосвіти та підприємств громадського харчування пройшли теоретичну та практичну підготовку, поглибили свої знання у сфері забезпечення здоровим харчуванням здобувачів освіти.

Підготовка персоналу закладів освіти до впровадження реформи шкільного харчування є однією з оперативних цілей Стратегії реформування шкільного харчування. Навчання тривають.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень