Мінветеранів розпочато онлайн-навчання адміністраторів ЦНАПів

Дата: 03.10.2023 12:00
Кількість переглядів: 91

Фото без опису

У вебінарах візьмуть участь близько 2 000 адміністраторів, а навчання триватимуть близько двох тижнів в усіх областях України. Представники Мінветеранів навчатимуть працівників ЦНАПів як ефективніше та якісніше надавати адмінпослуги у сфері соціального захисту для ветеранів війни та членів їх сімей.

Нагадаємо, що у червні 2023 року Урядом розширено перелік обов’язкових для надання через ЦНАПи адміністративних послуг для ветеранів та їхніх родин. Зазначені зміни передбачені розпорядженням Кабінету Міністрів України від 09.06.2023 № 504-р «Про внесення змін у додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523».

Наразі програмою вебінару передбачено рекомендації щодо надання адміністративних послуг ветеранам війни та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України за принципом «єдиного вікна», надання роз’яснень щодо порядку надання адмінпослуг у сфері соціального захисту ветеранів війни та членів їх сімей, відповідно до затверджених типових інформаційних та технологічних карток, а також практичні аспекти психології спілкування з ветеранами війни під час надання адмінпослуг.

Такі вебінари направлені на підвищення компетентності адміністраторів ЦНАПів саме при наданні адмінпослуг ветеранам війни та членам їх сімей, що у подальшому слугуватимуть створенню якісного сервісу для наших Захисників та Захисниць України.

Окрім того, реалізація ветеранської політики у системі ЦНАП дасть змогу забезпечити надання якісних послуг ветеранам війни і членам їх сімей і це буде дієвим інструментом повернення українських Захисників і Захисниць та їхніх родин до мирного життя.

Також під час вебінарів, модератором на яких виступає експерт Мінветеранів Ірина Шамраєва, учасникам надаються вичерпні відповіді на проблемні питання, які виникають під час практичної реалізації надання адмінпослуг для ветеранів війни та членів їх сімей.

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень