На Київщині в Юрівці відкрили в ліцеї укриття подвійного призначення, яке вміщує 700 осіб одночасно

Дата: 03.10.2023 16:00
Кількість переглядів: 112

Фото без опису

На Київщині в Юрівці Гатнянської громади відкрили укриття подвійного призначення. Воно вміщує одночасно 700 осіб. Укриття облаштоване в Юрівському ліцеї.

Роботу нового укриття проінспектували начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко, заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Тимур Ткаченко, представники районної та місцевої влади. 

«Тут навчаються 365 дітей – переважно з сіл Юрівка та Віта-Поштова. Укриття є одним із найбільших у закладах освіти області – 725 м кв. Вміщує одночасно 700 осіб. Загальна вартість проєкту – 12,9 млн грн. Область виділила на це укриття 6 млн грн у рамках співфінансування. Прагну, щоб усі укриття виглядали саме так», – розповів Руслан Кравченко.

Укриття має 2 окремі входи з різних боків. Один із них облаштований для осіб з особливими освітніми потребами. Тут є 4 зали з необхідним набором меблів та інтерактивними комплексами; 3 кімнати для співробітників, облаштовані стільцями; великий коридор із місцями для сидіння. 

Також облаштована сучасна протипожежна система, WIFI, пожежний щит, в усіх залах є вогнегасники. В укритті встановили сучасну систему вентиляції, водопостачання та каналізації. Є 6 санвузлів та 6 душових кабін. Крім того, є запаси питної води, продуктів, медичні аптечки, ковдри, спальні мішки, розкладачки і каремати. Для потреб закладу освіти та укриття придбано потужний генератор (75 кВт). 

«Створені всі умови, щоб діти не відволікалися від навчання. Якщо якийсь із класів писатиме контрольну роботу і лунатиме тривога, її доведеться продовжити в укритті. Є спеціально облаштований клас. Тож прогуляти не вдасться. Продовжуємо створювати безпечне середовище для якісного навчання дітей. Прагнемо, щоб батьки, відправляючи малечу до школи та садків, були впевнені, що з дітьми все буде добре!» – додав начальник Київської обласної військової адміністрації.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень