Всеукраїнський урок єдності: медіаграмотність для школярів

Дата: 03.10.2023 17:00
Кількість переглядів: 96

Фото без опису

6 жовтня о 12:00 національний проєкт із медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики та Національна суспільна телерадіокомпанія України «Суспільне Мовлення» проведуть «Всеукраїнський урок єдності» для школярів 5-11 класів, їхніх батьків та вчителів. Урок транслюватимуть на телеканалі «Суспільне Культура» та на YouTube-каналі «Перший» 6 жовтня о 12:00, а також 13 жовтня о 9:30 у повторі.

16 лютого 2022 року «Фільтр» уперше ініціював Всеукраїнський урок з медіаграмотності, до якого долучилася вся країна. Виклики, з якими ми зіштовхнулися вже за лічені дні, показали, що єдність – запорука нашої боротьби. Вміння не вестися на маніпуляції та протидіяти дезінформації допомагають зберегти єдність.

Цього року «Фільтр» за підтримки партнерів уже вдруге організовує Всеукраїнський урок, присвячений медіаграмотності. Глядачі дізнаються, як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти і тролі, як розумно споживати інформацію та не вестися на маніпуляції. Також організатори підготували сюрприз для школярів старших класів, про який оголосять під час уроку.

Тривалість онлайн-уроку – 30 хвилин, тож вчителі матимуть ще 15 хвилин для обговорення прослуханого матеріалу.

Організовуйте перегляд уроку у своїх школах та долучайтеся до трансляції разом зі своїми близькими.

Звертаємо увагу, що в разі оголошення повітряної тривоги необхідно перервати перегляд уроку, щоб пройти в укриття, та рекомендувати школярам подивитися його самостійно в записі в Youtube.

Всеукраїнський урок із медіаграмотності реалізується за підтримки ПРООН в Україні та фінансування уряду Японії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень