Команда Київської обласної ДЮСШ – віцечемпіон України з чотириборства
З 29 вересня по 1 жовтня у Житомирі відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву. Представники Київської обласної ДЮСШ вибороли титул віцечемпіона України. Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Київської ОВА.
Легкоатлети та легкоатлетки Богдан Болобосов, Дмитро Лісовський, Назар Рожанський, Дарина Мороз, Поліна Самардіна і Ростислав Карпенчук посіли друге загальнокомандне місце, набравши 1254 очки.
Змагання за програмою чотириборства провели серед юнаків та дівчат 12-13 років. До програми змагань увійшли біг на дистанції в 60 м, стрибок у довжину, метання м’яча, біг на 500 м для дівчат та 600 м для хлопців.
Загалом у чемпіонаті взяли участь 209 спортсменів у складі 20 команд. Зокрема, Київщину представили 2 команди.