Щирі вітання!

Дата: 04.10.2023 08:00

Колектив Броварської районної військової адміністрації сердечно вітає з Днем народження багаторічного працівника державної служби, в тому числі і на керівних посадах Броварської районної державної адміністрації, голову Броварського районного комітету профспілки працівників державних установ, прекрасну жінку, щиру людину Катерину Гришко!

Катерино Трохимівно, вже багато років працівники державних установ Броварського району відчувають турботу та піклування організації, яку Ви очолюєте. Ви Відмінний організатор, із тонким вмінням відчувати, що актуальне для працівників державної служби в плані їх підтримки.

Від щирого серця вітаємо Вас, Катерино Трохимівно,  та бажаємо Вам залишатися такою ж цілеспрямованою, щирою, душевною і життєрадісною людиною ще на довгі роки.

Хай щастя супроводжує Вас на кожному кроці, здоров'я буде міцним, а удача та везіння стануть Вашими постійними й надійними супутниками у житті.

Благополуччя Вам, сімейного затишку, всіх благ.

А найголовніше - миру і найскорішої перемоги Вам та Вашим рідним.

Зі святом!

З повагою,