Покращуємо якість медичних послуг

Дата: 04.10.2023 14:00

В умовах сьогодення перед закладами охорони здоров'я стоїть завдання задовольнити вимоги і пацієнтів, і працівників, створити комфортні умови для відвідувачів, забезпечити належну комунікацію медичного персоналу із пацієнтами. Надважливим аспектом є надання висококваліфікованої допомоги, а також придбання та використання сучасного медичного обладнання. Адміністрації закладів охорони здоров'я роблять все можливе для залучення коштів, зокрема через участь у різноманітних грантових проєктах.

25 вересня та 02 жовтня 2023 року відбулися презентації результатів реалізації КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» м. Березань та м. Бровари проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я». Ці два заклади ввійшли до складу 14 переможців конкурсного відбору громад Київської, Житомирської та Чернігівської областей.

3 березня 2023 року команди закладів охорони здоров'я ( КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» м. Березань та м. Бровари ) активно працювали над впровадженням проєкту, загальна сума фінансування якого склала 50 тисяч доларів для кожного. На різних етапах, а їх було 7, кошти були спрямовані на навчання медичних працівників, розширення спектру послуг на рівні ЦПМСД, покращення сервісу для пацієнтів. Представники команд проєкту поділилися досвідом із гостями та колегами-представниками медичних установ Київської області.

Завдяки плідній співпраці адміністрацій закладів охорони здоров’я КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» м. Березань та м. Бровари та кураторів проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» - маємо чудові результати. Сподіваємось на подальшу активну участь медичних амбулаторій територіальних громад Броварського району в грантових проєктах.

Працюємо заради майбутнього!