Із бібліотек Київщини вже вилучено понад 400 тисяч примірників російськомовних книг та видань російських авторів – брифінг КОВА (ВІДЕО)

Дата: 06.10.2023 12:00
Кількість переглядів: 95

Фото без опису

Бібліотеки Київщини вже списали понад 400 тисяч примірників російськомовних книжок та літератури російських авторів. Процес вилучення таких видань та поповнення фондів книгозбірень регіону триває. Про це повідомила під час брифінгу директорка Департаменту культури та туризму Київської обласної військової адміністрації Анна Куценко.

«Це тривалий процес, адже такими книжками укомплектована більшість бібліотек Київщини, але на сьогодні вже списано загалом понад 400 тис. примірників. Щоб це не вплинуло на кількість літератури, а відповідно, й відвідування, зараз бібліотеки Київщини активно замінюють книги російською мовою на перекладені українською. Наприклад, Київська обласна бібліотека для дітей отримала та передала бібліотекам територіальних громад понад 9 тис. примірників книг за Державною програмою поповнення бібліотечних фондів та з інших джерел», – повідомила Анна Куценко.

На сьогодні в Київській області функціонують 817 бібліотек, сукупний фонд яких становить близько 7 млн примірників. Загалом користувачами бібліотек Київщини є понад 400 тис. осіб. Щороку їх відвідують понад 2,5 млн осіб.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень