Роз’яснення Київської обласної державної адміністрації щодо інформації стосовно закупівлі генераторів

Дата: 06.10.2023 15:00

У рамках виконання робіт із підсилення захисту енергетичних об’єктів Київської області Департамент цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Київської обласної державної адміністрації проводить закупівлю 45 генераторів.

Закупівля організована відповідно до процедури, передбаченої законодавством. Уся необхідна документація викладена в електронній системі публічних закупівель «Прозоро».

Підкреслюємо, Департаментом цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Київської обласної державної адміністрації проводиться закупівля винятково дизельних генераторів.

Цінова пропозиція на вибрані дизельні генератори є конкурентною та не суперечить жодним нормам і стандартам ведення ринкової конкуренції.

Наразі оплата за товар не проведена.

Київська обласна державна адміністрація стоїть на позиціях повної відкритості, прозорості, підзвітності перед жителями області та нульової толерантності до всіх можливих корупційних дій.

З метою додаткової перевірки закупівлі буде проведений позаплановий внутрішній аудит.