Шановні юристи Броварського району!

Дата: 08.10.2023 09:00

8 жовтня в Україні відзначають День юриста. Це свято стосується кожного, хто пов’язаний з юридичною діяльністю. Тож дозвольте привітати Вас, юристи, судді, адвокати, прокурори, юрисконсульти, нотаріуси та слідчі.

Вітаю Вас, як справжніх захисників закону та справедливості. Хай ваша професійна сумлінність та чесність завжди будуть натхненням для всіх нас.

Бажаю, щоб шлях до успіху був легким і рівним, а всі перешкоди розбивалися об залізну логіку і досконалі знання!

Хай кар’єра складається успішно, а особисте життя радує сімейним затишком.

Хочу побажати Вам ніколи не зупинятися на половині шляху, а йти до кінця і домагатися своїх цілей!
Бажаю вам твердості духу, стійкості та неупередженості, щастя та процвітання Вам у цій відповідальній справі!

Спасибі Вам за професіоналізм і турботу про людей!

Зі святом, шановні!

З повагою,

голова Броварської районної

державної адміністрації                                          Володимир МАЙБОЖЕНКО