Стартує ІІ Всеукраїнський спортивний марафон «Крок»

Дата: 09.10.2023 14:00

Благодійний фонд «Відсоток небайдужих» оголошує про проведення другого Всеукраїнського спортивного марафону «Крок», який відбудеться в рамках національного фестивалю «Код Нації».

Головною метою марафону є проведення спортивних заходів благодійного спрямування заради популяризації ідеї здорової нації та рухомого способу життя; спонукання до підвищення та розвитку українського духу в суспільстві; залучення представників з усіх областей України до участі задля утвердження моральної, духовної, національної свідомості та єдності українського народу.

Увесь прибуток, отриманий під час заходу, буде переданий на потреби Збройних Сил України.

Марафон відбудеться з 5 жовтня по 31 листопада та складатиметься з чотирьох етапів:

• з 5 жовтня по 5 листопада – реєстрація учасників;
  • з 5 жовтня по 10 листопада – реєстрація результатів участі;
  • 13 листопада – оголошення переможців;
  • до 31 листопада – нагородження переможців дипломами та призами.

Щоб дізнатися детальні умови для участі в заході, слід перейти на сайт події за посиланням, сплатити благодійний внесок за участь, заповнити форму реєстрації на участь у марафоні. Потім подолати забіг/заїзд відповідно до вибраної дисципліни та дистанції, після чого завантажити свій результат у форму подання результату.