Щирі вітання!

Дата: 10.10.2023 08:00

Броварська районна військова адміністрація щиро вітає колегу, чарівну жінку, прекрасну людину і сумлінного фахівця, головного спеціаліста відділу економічного, агропромислового розвитку території, транспорту та зв’язку Броварської районної військової адміністрації Гайдученко Марію — з Днем її народження!

У роботі Ви завжди старанна, відповідальна і сумлінна.  А ще - випромінюєте доброту та сердечність.

Бажаємо, щоб життя було яскраве та барвисте, рідні дарували радість, тепло та ласку, друзі оточували зі щирим розумінням та підтримкою, колеги поважали та цінували.

Від усієї душі бажаємо Вам, Маріє Логвинівно, мирного неба, перемог та родинного щастя. Хай завжди Доля підказує правильні рішення, хай завжди буде поруч удача!

Зі святом!

З повагою,