Ветерани-підприємці для просування своєї продукції можуть використовувати бренд Мінветеранів «Створено Захисниками»

Дата: 10.10.2023 15:00
Кількість переглядів: 88

Фото без опису

Міністерство у справах ветеранів України всіляко сприяє розвитку підприємницьких ініціатив ветеранів та членів їхніх сімей. Зокрема, через програми Українського ветеранського фонду (УВФ), що діє при Мінветеранів.

Так, переможці різних конкурсних програм УВФ отримали фінансування на майже 117 млн. грн, а в межах програми мікрофінансування (до 20 тис. грн) на відновлення бізнесу ветеранів –  надано підтримку на суму у понад 5 млн грн.

Також Мінветеранів прагне допомогти ветеранам-підприємцям стати впізнаваними виробниками якісної продукції та надавачами послуг, надавши їм інформаційно-іміджеву підтримку.

Розроблений відомством бренд  «Створено Захисниками» має на меті просувати ветеранський бізнес, зробити його видимим та впізнаваним. Українські споживачі зможуть легко ідентифікувати продукцію ветеранів завдяки графічному зображенню, яке підтверджує, що продукція дійсно виготовлена ветеранами.

Назва бренду символізує всіх підприємців-захисників України, а також бізнес, який створюють вони, або члени їхніх сімей – поки ветеран знову пішов захищати Україну на фронт, а також родини полеглих Воїнів.

Право на використання об’єкта авторського права – графічного зображення «Створено Захисниками» надається при дотриманні певних вимог.

Так, графічне зображення може використовуватися як на упаковці продукту, так і на етикетці чи на сайті виробника. Маркування продукції графічним зображенням «Створено Захисниками» сприятиме створенню «брендової ідентичності» товарів та послуг ветеранів.

Присутність бренду «Створено Захисниками» на українському ринку водночас спонукатиме інших ветеранів й ветеранок та членів їхніх сімей розпочати власну справу, а споживачів – купляти якісну ветеранську продукцію, або послуги, тим самим підтримуючи наших Захисників і Захисниць на шляху їхньої реінтерації до мирного життя.

На використання об’єкта авторського права – графічного зображення «Створено Захисниками» мають право:

  • фізична-особа підприємець із числа ветеранів або фізична-особа підприємець, яка використовує найману працю ветеранів (не менше 50% від загальної кількості найманих працівників);
  • юридична особа, не менше 60% статутного капіталу якого володіє ветеран (ветерани), або яка використовує найману працю ветеранів (не менше 50% від загальної кількості найманих працівників).

Детальніше про умови та перелік необхідних документів можна ознайомитися за цим посиланням.

Заяву (Форма заяви) з необхідними документами слід надіслати до Мінветеранів за поштовою адресою: пров. Музейний, 12, м. Київ або на електронну пошту: stvoreno@mva.gov.ua.

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень