Спортсмени Київщини – призери чемпіонату світу з фехтування на кріслах колісних

Дата: 11.10.2023 12:00

В італійському місті Терні відбувся чемпіонат світу з фехтування на кріслах колісних. Фехтувальники Київщини вибороли три нагороди першості планети. Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Київської ОВА.

Національну паралімпійську збірну України представляли 16 спортсменів. У складі команди були три представники Київської області. Ольга Єсіна – майстер спорту України міжнародного класу, Сергій Шавкун – заслужений майстер спорту України та Сергій Шептицький – майстер спорту України міжнародного класу. Усі вони є підопічними заслуженого тренера України Надії Борболюк.

У підсумку медальна скарбничка Київщини поповнилася трьома нагородами. Зокрема, Сергій Шавкун здобув срібну медаль у змаганнях на рапірі та бронзову – на шпазі (категорія С). Сергій Шептицький виборов бронзу на шпазі в категорії С. Ольга Єсіна у складі жіночої команди посіла 4 місце у змаганнях на рапірі в категорії В.

Загалом у світовій першості взяли участь фехтувальники з 34 країн.