Питання національної ідентичності та впливу молоді на зміни в країні обговорили в Мирному

Дата: 13.10.2023 11:00
Кількість переглядів: 51

У Мирненському ліцеї для молоді Вороньківської громади провели інформаційно-просвітницький захід «Національна ідентичність». Організаторами зустрічі виступили Управління молоді та спорту Київської ОВА спільно з Київським обласним молодіжним центром.

Учасники говорили про громадянську свідомість, державотворчі процеси та роль української культурної ідентичності в них, а також позитивний імідж українців у світі.

Крім того, розглянули питання впливу молодих людей на важливі зміни в країні шляхом досліджень запитів молоді. Для учасників зустрічі презентували проєкт «U-point» від «U-Report».

Так, проєкт «U-point» – це локальне представництво цифрової платформи «U-Report», яку створив дитячий фонд Організації Об’єднаних Націй (UNICEF). Мета проєкту – у формі опитувань збирати думки молоді віком 14-24 років щодо різних сфер суспільного життя. Опитування проходять щотижня та надходять на різні месенджери: Viber, Telegram та Facebook.

Нагадаємо, що на Київщині U-Report функціонує на базі Київського обласного молодіжного центру за підтримки YouthUp та за сприяння Управління молоді та спорту Київської ОВА.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень