Питання національної ідентичності та впливу молоді на зміни в країні обговорили в Мирному

Дата: 13.10.2023 11:00
Кількість переглядів: 75

Фото без опису

У Мирненському ліцеї для молоді Вороньківської громади провели інформаційно-просвітницький захід «Національна ідентичність». Організаторами зустрічі виступили Управління молоді та спорту Київської ОВА спільно з Київським обласним молодіжним центром.

Учасники говорили про громадянську свідомість, державотворчі процеси та роль української культурної ідентичності в них, а також позитивний імідж українців у світі.

Крім того, розглянули питання впливу молодих людей на важливі зміни в країні шляхом досліджень запитів молоді. Для учасників зустрічі презентували проєкт «U-point» від «U-Report».

Так, проєкт «U-point» – це локальне представництво цифрової платформи «U-Report», яку створив дитячий фонд Організації Об’єднаних Націй (UNICEF). Мета проєкту – у формі опитувань збирати думки молоді віком 14-24 років щодо різних сфер суспільного життя. Опитування проходять щотижня та надходять на різні месенджери: Viber, Telegram та Facebook.

Нагадаємо, що на Київщині U-Report функціонує на базі Київського обласного молодіжного центру за підтримки YouthUp та за сприяння Управління молоді та спорту Київської ОВА.

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень