У Броварах розпочалися роботи з реконструкції садочка «Джерельце»

Дата: 13.10.2023 08:00
Кількість переглядів: 83

Фото без опису

У Броварах розпочалась реконструкція закладу дошкільної освіти «Джерельце». Роботи будуть виконані за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Про це повідомив заступник голови Київської обласної державної адміністрації Микола Бойко.

У межах реконструкції заплановано не лише відновити пошкоджений об’єкт. Проєктом відбудови передбачено перепланувати окремі приміщення, облаштувати ліфти, добудувати 6 сходових кліток. Крім того, заплановано влаштувати додаткові входи до будівлі та шляхи евакуації. Також запроєктовано два окремі зали для музичних та фізкультурних занять.

Будівля закладу дошкільної освіти розрахована на 270 дітей – це 14 груп. Ремонт буде виконано з дотриманням усіх пожежних вимог та урахуванням інклюзивності. Наразі на об’єкті тривають підготовчі роботи. В планах – завершити будівництво протягом 14 місяців.

Сьогодні на зустрічі у Броварах проєкт оновленого садочка представили громадськості. На зустрічі також були представники Департаменту регіонального розвитку КОДА, місцевої влади, підрядники, вихователі та батьки вихованців. Серед присутніх були й представники «ДоброБат», які долучаться до реконструкції та проведуть окремі демонтажні роботи.

«Нашим першочерговим завданням є відновлення освітніх закладів. Адже діти – це майбутнє нашої країни. Вони мають відвідувати сучасні та безпечні школи та садки, обладнані усім необхідним. Саме таким буде оновлене «Джерельце». Уже є всі необхідні документи та фінансування для здійснення реконструкції. Сьогодні роботи переходять в активну фазу», – зазначив під час зустрічі Микола Бойко. 

Він додав, що процес будівництва буде абсолютно прозорим та відкритим. Виконання робіт контролюватимуть спеціальні комісії із залученням представників КОДА, міської влади, працівників дитячого садка та активістів.

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень