6 ветеранів війни – серед координаторів активних парків Київщини

Дата: 13.10.2023 13:00
Кількість переглядів: 72

Київська область стала пілотним регіоном у межах роботи з інтеграції ветеранів війни до соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України». Уже 6 ветеранів, учасників бойових дій стали координаторами активних парків у громадах Київщини. Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Київської ОВА.

Серед координаторів-ветеранів: нацгвардієць Володимир Товкіс – у Боярській громаді, учасник бойових дій Микола Ковтун – у Баришівській, боєць ТРО Олег Андрієнко – у Макарівській громаді, ветеран війни Олександр Прокопенко – в Білоцерківській, учасник бойових дій Станіслав Гладченко – у Броварській та ветеран Ігор Пожидаєв – у Бишівській громаді.

Міністерство молоді та спорту України розпочало цикл розповідей про ветеранів війни, які долучилися до соціального проєкту в статусі координаторів на локаціях. 

«Активні парки» – це не лише місце фізичного відновлення, але й платформа для психологічної підтримки та соціальної реінтеграції ветеранів та осіб з інвалідністю у суспільство. Флагманський проєкт Міністерства молоді та спорту України реалізується в межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, створеної за ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Нагадаємо, що на сьогодні в усіх 7 районах Київської області функціонують локації активних парків, розташовані у скверах та парках. На локаціях працює 71 координатор, шестеро з них – учасники бойових дій. Оскільки спорт допомагає покращувати ментальне здоров’я та психоемоційний стан людини, то вони залучають до активностей своїх побратимів, ветеранів війни.

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень