На базі 8 закладів освіти Київщини створять мережу інклюзивної професійної освіти

Дата: 14.10.2023 12:00
Кількість переглядів: 92

Днями в Київській обласній державній адміністрації відбулось обговорення проєкту «Мережа інклюзивної професійної освіти». До її складу увійдуть 8 закладів професійно-технічної освіти в Київській області державної та комунальної форми власності. Про це повідомили в Департаменті містобудування та архітектури КОДА.

Метою проєкту є проведення курсів перекваліфікації на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти для ветеранів війни, які в разі отримання інвалідності або з інших причин не зможуть продовжити довоєнний вид діяльності, а також для маломобільних груп населення. Вони здобуватимуть знання для нової професії, щоб мати можливість працевлаштуватись у подальшому.

Учасники наради обговорили важливі заходи для успішної реалізації цього проєкту. Йшлося, зокрема, про необхідність пристосувати заклади профосвіти для навчання в них осіб з інвалідністю, а також встановити там відповідне обладнання.

Крім того, присутні наголосили на потребі проведення підготовки викладацького персоналу закладів та розробленні відповідних програм для здобуття максимально практичних навичок.

У нараді взяли участь заступниця голови обладміністрації Жанна Осипенко, представники Департаменту містобудування та архітектури КОДА, Міністерства у справах ветеранів України, Міністерства освіти і науки України, Київського обласного центру зайнятості, Спілки громадських організацій людей з інвалідністю Києва, Всеукраїнського громадського об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України», Всеукраїнського об’єднання організацій в інтересах осіб з  інвалідністю «Ліга сильних» та керівники вибраних для проєкту закладів освіти.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень