Руслан Кравченко: На Київщині вже відновили понад 13 тисяч об’єктів, пошкоджених внаслідок бойових дій – брифінг (ВІДЕО)

Дата: 16.10.2023 08:00
Кількість переглядів: 75

Фото без опису

На Київщині вже відновили понад 13 тисяч об’єктів, пошкоджених внаслідок бойових дій. Усього було зруйновано та пошкоджено понад 28 тисяч об’єктів. Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко під час брифінгу.

Йдеться про відновлення багатоповерхівок, приватних будинків, медзакладів, шкіл, дитсадків тощо.

«Крім швидкого та якісного відновлення, у людей є запит на справедливість та ефективну боротьбу з корупцією. Ефективне відновлення та будівництво демократичного суспільства – це не лише про швидкість. Це насамперед про зміну підходів на всіх етапах робіт. Це про ефективне використання коштів та блокування будь-яких незаконних схем», – наголосив Руслан Кравченко.

Він нагадав, що контроль за всіма етапами відбудови був посилений. Зокрема, начальник КОВА звернувся до всіх правоохоронних органів Київщини щодо проведення повної об’єктивної перевірки тендерів та закупівель з відбудови. Перші результати вже є. Перевірки тривають.

Крім того, при КОВА створили Спостережну раду з питань відбудови за участі представників міжнародних інституцій та громадських організацій, незалежних експертів. Сформували каталог відновлення Київщини за 2022 рік. У роботі – каталог відбудови за 2023 рік.

Цього тижня створили робочу групу «Прозорість та підзвітність». До її складу увійшли представники правоохоронних органів, НАЗК та інших антикорупційних інституцій. Формується пакет конкретних антикорупційних заходів.

Також створили комісію, яка буде перевіряти роботи на об’єктах, де ведеться відбудова. Спершу на 56 об’єктах, які відновлюють коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Замовник робіт на них – КОВА. До складу комісії входять представники профільних департаментів КОВА, правоохоронних органів, технагляду, Держпраці, спостережної ради, ДТЕКу тощо. Комісія на місцях буде фіксувати всі проблемні питання та оперативно їх усувати. Уже перевірили відбудову дитсадка в Бишеві.  На черзі – 4 багатоквартирні будинки в Бучі.

«Наступного тижня продовжимо роботу з проведення тендерних закупівель. Департамент регіонального розвитку КОВА планує провести 9 тендерів. Зокрема, з відбудови садочків, житлових будинків, медзакладів, шкіл. Запрошуємо всіх охочих взяти участь. Також зауважу: буде використовуватись уніфіковане технічне завдання для всіх учасників тендеру, яке рекомендоване фахівцями ПРООН», – наголосив начальник  Київської ОВА.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень