Щирі вітання!

Дата: 14.10.2023 08:00

Колектив Броварської районної державної адміністрації щиро вітає чудову людину, професіонала своєї справи, начальника відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Калитянської селищної ради - Тетяну Овчинник з Днем народження!
Тетяно Олегівно, прийміть щирі вітання у цей святковий день.

Від усього серця бажаємо Вам, щоб Ваше життя було переповнене приємними моментами, добрими людьми і мирними днями.

Нехай у Вас буде те, чого Ви дійсно хочете і до чого прагнете. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання.

Бажаємо, щоб всі мрії завжди потрапляли точно в ціль, запалу енергії та сил завжди вистачало для підкорення нових вершин, а Ваше інноваційне мислення сприяло реалізації найсміливіших задумів та планів!

З повагою,

колектив Броварської районної