До уваги жителів Броварського району!

Дата: 17.10.2023 13:00

Відповідно до розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації від 25 вересня 2023 року №173/вс «Про проведення приписки до призовних дільниць громадян України 2007 року народження у січні-березні 2024 року», повідомляємо наступне.

У Броварському районі розпочнеться  приписка до призовних дільниць Броварського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, громадян України 2007 року народження, чоловічої статі, у період з  01 січня до 31 березня 2024 року.

Перелік необхідних документів:

1. Копія паспорта громадянина України (ID-картки з довідкою про реєстрацію місця проживання особи).

2. Копія свідоцтва про народження.

3. Копія документа, що засвідчує реєстрацію особи у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (картка платника податків).

4. Копія документа про освіту.

5. Довідка з місця навчання (роботи).

6. Характеристика з місця навчання (роботи).

7. Фотокартки 3х4 – 4шт.

8. Довідка про групу крові.

9. Таблиця щеплень, інші документи про стан здоров’я та сімейний стан.

10. Папка скорозшивач.

За детальною інформацією звертатися до Броварського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, за адресою:  м. Бровари, вул. Героїв Небесної Сотні,1 кім. 8, 9.