Для учнів Київщини та Чернігівщини проведуть заняття з мінної безпеки

Дата: 18.10.2023 13:00
Кількість переглядів: 100

Фото без опису

16 жовтня 2023 року на базі Вишнівського академічного ліцею № 2 стартував гуманітарний проєкт «Зменшення ризиків травмувань та загибелі дітей від вибухонебезпечних предметів». Він реалізовується Київською ОВА за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. У межах проєкту упродовж 2023/2024 навчального року планують провести заняття з мінної безпеки в 160 закладах середньої освіти Київщини. Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки України.

Заняття з мінної безпеки організують та проведуть тренери ГО «Ліга офіцерів», які пройшли відповідний курс підготовки в Центрі протимінної діяльності Державної служби спеціального транспорту Міністерства оборони України.

У відкритті проєкту взяли участь директорка департаменту освіти і науки Київської ОВА Ярослава Тростянська, заступник міського голови Вишневої територіальної громади Олексій Поліщук, директорка академічного ліцею №2 Тетяна Пашинська, уповноважені представники ЗСУ, управління освіти Вишневої міської ради та ГО «Ліга офіцерів».

На зустрічі Ярослава Тростянська наголосила, що важливо навчити дітей правильно діяти в разі мінної небезпеки. Також пані Ярослава подякувала уряду США за особливу увагу до розв’язання гуманітарних проблем громад Київської області, які постраждали внаслідок російської збройної агресії.

Раніше у 2022/2023 навчальному році Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні започаткував проведення занять із мінної безпеки у 131-му закладі середньої освіти Київської області. Уже цьогоріч навчання має охопити не лише Київську, а й Чернігівську область.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень