У Київському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів відкрили STEM-центр здорового харчування

Дата: 18.10.2023 14:00
Кількість переглядів: 110

Фото без опису

На базі КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», розташованого у Білій Церкві, відбулося відкриття STEM-центру здорового харчування. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки Київської ОВА.

На заході для представників закладів загальної середньої освіти Білоцерківського району презентували роботу STEM-центру. Присутні ознайомилися з модулями програми курсу «Що ми їмо?», провели дослідження та обговорили напрями, в яких працює центр здорового харчування.

Також для підвищення кваліфікації на базі центру запланували проведення тренінгових зустрічей, під час яких слухачі будуть опановувати нові вимоги реформи шкільного харчування та навчатимуться запроваджувати в школах оновлену систему шкільних обідів. Ефективності цієї роботи сприяють, зокрема, STEM-технології.

Нагадаємо, що на Київщині в закладах освіти реалізують реформування системи шкільного харчування, ініційоване першою леді Оленою Зеленською. У рамках реформи Департамент освіти і науки КОВА та команда фахівців Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів проводять системну роботу, спрямовану не тільки на підвищення якості харчування учнів та вихованців, але й на формування у всіх учасників освітнього процесу компетентностей та навичок у сфері здорового способу життя, в тому числі й усвідомлення впливу на здоров’я якісного та збалансованого харчування.

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень