УВКБ ООН відремонтувало понад 2 200 приватних будинків на Київщині, сприяючи поверненню людей до своїх громад

Дата: 20.10.2023 11:00
Кількість переглядів: 98

Фото без опису

УВКБ ООН, Агентство ООН у справах біженців, відремонтувало понад 2 200 приватних будинків на Київщині в одному з найбільш постраждалих регіонів унаслідок повномасштабного російського вторгнення. Загалом в області обстрілами було зруйновано або пошкоджено понад 28 тис. будівель, у тому числі приватні будинки, школи, а також адміністративні та соціальні об’єкти. З них повністю зруйновано майже 4 500 приватних і багатоповерхових будинків.

УВКБ ООН та його партнери з неурядових організацій були одними з перших, які підтримали обласну владу в задоволенні потреб людей в охоплених війною територіальних громадах. Тісно співпрацюючи з Київською обласною державною адміністрацією, УВКБ ООН допомагає відновлювати пошкоджене житло, замінюючи дахи, вікна, стіни та інфраструктуру.

У Київській області станом на вересень 2023 року УВКБ ООН надало 8 865 особам набори для екстреного ремонту житла для термінових робіт. Окрім того, Агентство встановило 71 модульний будинок, наданий Урядом Данії, і 99 модульних будинків українського виробника QHome на ділянках сімей, будинки яких були повністю зруйновані через бойові дії. У результаті понад 6 500 людей змогли повернутися до своїх осель та в громади Київської області, щоб почати заново будувати своє життя у власних домівках.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень