Руслан Кравченко в Ірпені позапланово перевірив процес відбудови приватного сектору навпроти ЖК «Ірпінські Липки»

Дата: 23.10.2023 11:00
Кількість переглядів: 66

Фото без опису

Начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко в Ірпені позапланово перевірив процес відбудови приватного сектору навпроти ЖК «Ірпінські Липки».

«Сьогодні тут за кошти обласного бюджету відновлюємо понад 60 будинків, які зруйнували росіяни. Частину осель уже відремонтували. Ще частину будуємо «з нуля». На вул. Багірова будівельні роботи тривають попри вихідний!» – повідомив Руслан Кравченко на своїй сторінці у Facebook.

Начальник КОВА нагадав, що цього тижня з робочою поїздкою на Київщині побував Президент України Володимир Зеленський, який ознайомився з процесом робіт у регіоні. Серед обʼєктів був також приватний сектор в Ірпені.

«Для мене як начальника КОВА важливо, щоб роботи тривали постійно. Тому попередив усіх підрядників: буду на обʼєктах тоді, коли менше за все чекаєте. Маємо якнайшвидше відбудувати оселі. Люди повинні повертатися та налагоджувати своє життя. І це – наша спільна відповідальність», – додав Руслан Кравченко.

Він також зауважив, що за інформацією Департаменту регіонального розвитку КОДА, наступного тижня планується запустити в роботу ще п’ять тендерів, які стосуються відновлення. Це тендерні процедури щодо капітальних ремонтів житлових будинків у Гостомелі, Макарові та Бородянці, нового будівництва приватного житлового будинку в Ірпені, облаштування укриття в Іванкові. Вся детальна інформація щодо закупівель буде оприлюднена офіційно на сайті КОВА.

«Крім того, наступного тижня спеціальна комісія продовжить перевіряти обʼєкти, які відбудовуються на Київщині. Про кожний виїзд повідомимо заздалегідь. Запрошуємо долучатися всіх охочих. Київська обласна державна адміністрація стоїть на позиціях повної відкритості, прозорості, підзвітності перед жителями області», – підкреслив начальник Київської ОВА.

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень