Київщина запроваджує додатковий контроль за прозорістю відбудови

Дата: 23.10.2023 13:00
Кількість переглядів: 62

Фото без опису

Київська обласна державна адміністрація продовжує удосконалення контролю та прозорості у сфері відбудови. За інформацією Департаменту регіонального розвитку КОДА, наступного тижня планується запустити в роботу п’ять тендерів, які стосуються процесу відновлення. Це тендерні процедури щодо капітальних ремонтів житлових будинків у Гостомелі, Макарові та Бородянці, нового будівництва приватного житлового будинку в Ірпені, облаштування укриття в Іванкові. Вся інформація щодо закупівель буде оприлюднена офіційно.

Перед усіма структурними підрозділами КОДА поставлене чітке завдання – максимальна прозорість та підзвітність перед громадськістю. Наразі розроблений та тестується новий розділ «Публічні закупівлі», який буде розміщений на офіційному сайті обласної адміністрації. Він міститиме інформацію про основні закупівлі, які проводять структурні підрозділи адміністрації і стосуються відбудови, нового будівництва та розвитку області. Дані будуть публікуватись автоматично, підтягуючи їх із Електронної системи публічних закупівель Prozorro. Цей розділ почне працювати вже наступного тижня. 

Нагадаємо, що Київська обласна державна адміністрація створила спеціальну комісію та розпочала перевірки об’єктів відбудови. Уже проінспектували роботи на будівництві дитячого садка в Бишеві та чотирьох багатоповерхових будинків у Бучі, які були зруйновані внаслідок бойових дій. На всіх об’єктах зафіксовані несуттєві недоліки. Йдеться про порушення терміну виконання робіт, недостатню кількість працівників, недотримання умов робіт. Для усунення всіх проблемних питань підрядникам надається декілька днів.

Наступного тижня комісія продовжить перевірку об’єктів, що відбудовуються.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень