Вистояти легше разом»: МОМ за сприяння Мінветеранів запускає кампанію про важливість підтримки ветеранів, членів їхніх сімей та родин загиблих воїнів

Дата: 23.10.2023 14:00
Кількість переглядів: 76

Фото без опису

Бути уважнішими одне до одного й до власних емоцій закликає кампанія «Вистояти легше разом» від Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, Міністерства у справах ветеранів України та агенції plusone social impact. Про це повідомили у Мінветеранів.

Серія емоційних роликів покликана надихнути українців підтримувати одне одного, а також звертатися за психологічною підтримкою спеціалістів.

Другий рік повномасштабної війни дається взнаки. Ветерани та їхні родини, рідні й близькі загиблих – під ці категорії підпадає вже значна кількість українців. Біль втрати, спогади й інші прояви посттравматичного стану заважають відчувати життя в повній мірі – складний емоційний досвід вимагає часу на осмислення й прийняття, а повернення до цивільного життя – великої підтримки. І мова тут не тільки про спеціалізовану допомогу, але й про внесок кожного, громаду, у якій живуть та до якої повертаються люди.  

Також це нагадування для нас всіх: ветерани тепер є цивільними; ветерани живуть серед нас; ми живемо пліч-о-пліч, разом, як одне суспільство. Зрештою, кампанія є закликом до суспільства бути свідомим, бути толерантними, бути готовим надати підтримку: ветеран може бути схожим на вас.

Більше інформації на сайті: https://iom-emotionline.com.ua/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень