Національно-патріотичне виховання молоді Київщини: учасники «Школи виховників Джур – VI» завершили підготовку

Дата: 23.10.2023 16:15
Кількість переглядів: 142

Фото без опису

У Київській області завершилася підготовка фахівців «Школа виховників Джур – VI». Цього року 90 виховників пройшли навчальний курс та отримали посвідчення. Загалом таких фахівців у пристоличному регіоні вже понад 250. Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Київської ОВА.

Сьогодні кожна громада області має своїх спеціалістів-наставників, які координуватимуть реалізацію Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). На них покладено завдання розвивати військово-патріотичне виховання молоді Київщини, масштабно залучаючи дітей та молодь до участі в грі.

Навчання та підготовку виховників організували та реалізували Управління молоді та спорту КОВА та Київський обласний молодіжний центр у співпраці з Департаментом освіти і науки КОВА і Центром творчості дітей та юнацтва Київщини.

Довідково.

«Сокіл» («Джура») – Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра. Її метою є військово-спортивне і національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва, а також пропагування здорового способу життя. Гра щорічно проводиться Міністерством освіти і науки України за сприяння інших міністерств, відомств та громадських організацій в усіх областях.

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень